Elhunyt [OP]Drake
2009. June 07. 13:40 | Szerző: sct | Kategória: Beküldött | 46 hozzászólásIsmét egy szomorú hírt kell közölnünk. Többen megírtátok már, de vártunk egy “hivatalosabb” információra is, a múlt héten elhunyt a Matrix Hub egy újabb oszlopos tagja, [OP]Drake.
Ami még szörnyűbb az esetben, hogy egy fiatal emberről van szó, mindösszesen 23 éves volt. A halál oka tüdőrák, amit ez év elején sikerült diagnosztizálni az orvosoknak. Az információk szerint eleinte tüdőgyulladásra gyanakodtak nála.
A Matrix Hub tulajdonosa [MVIP]King tavaly, 2008. augusztusában távozott el közülünk. [OP]Drake volt a második operátora a hubnak, aki elhunyt.
Nyugodj békében!

Nem ismertem. Talán egy jobb warez világba került most. Nyugodjon békében.
Rendkívül türelmes, kedves, segítőkész ember volt, akinek jó volt a humora is, sok más jó tulajdonsága mellett. Sajnálatos, hogy az orvosoknak nem sikerült előbb észrevenni a betegséget. Nyugodjon békében!
És gondolom dohányzott… RIP
Nekem még segített is, tényleg jó fej volt. :S Sajnálom. Nyugodj békében.
Nyugodj Békében
( Sajnálatos módon a másik tagot vesztettük el a jófej és emberszerető opok közül. Segítőkészek, rendesek, sok más hub operátora példát vehetne a Mátrix hub operátoraitól és elveitől. Emléked szívünkben él örökké
Nyugodj békében.
nyugodjon békében
R.I.P.
Dom
latom elokerult egy fizetett ugynok
Gratulalok anarchoid…
VIP rangú voltam Mátrixon amikor még dc-ztem és [OP]Drake-től kaptam.Egy nagyon rendes,jószívű és segítőkész ember volt.Nagyon meghökkentett ez a hír.Nyugodj Békében Drake
R.I.P
Rest In Peace.
Drake19 a solarionon is ő (volt)?
Igen, dohányzott.
Hidd el, nem számít dohányzott e!
Köszönjük eddigi munkáját!
Nyugodjon békében!
RIP…
sajnálom
Kedves Drake!
Földim voltál és egyben egy nagyon rendes srác.
Remélem, ott vagy, hova tartozol és amit megérdemelsz!
Angyalok kisérjék léptedet és vigyázzák örök álmodat!
Isten veled!
Jó utazást …
R.I.P.
Együtt “dolgoztunk” a Mátrix hubon.
Egyszerűen felfoghatatlan mostantól King oldalán dolgozik az Örök hubon.
Nyugodjék békében
Nem az a lényeg dohányzott-e, hanem hogy hetekig kezelték tüdőgyulladással. És a tüdőrák már csak áttét volt, máshonnan indult neki, sajnos a kemoterápiát már nem bírta ki.
Kedves barátom volt, és remélem most Kinggel együtt egy jobb helyen vannak, ahol semmi nem fáj nekik. RIP
Nyugodj békében !! Egykor jókat beszélgettünk és hüléskedtünk a hubon emléked megörizzük és odaát a mennyei hubon majd találkozunk !!
23 évesen tüdőrákban meghalni? :S nem egyszerű…
R.I.P.
Nyugodj békében barátom!
Nem igazán ismertem, rég nem jártam a Matrixban, viszont:
Nyugodjék Békében.
R.I.P.
De talán lesz olyan ember, aki még helyettesítheti az ő posztjukat
23 evesen tudorakban meghalni.
Kegyetlen tud lenni az elet.
Nem ismertem szegenyt, de a tudorak nem egy kellemes halalnem.
R.I.P.
nyilvan napi 4 doboz cigi megvolt, akkor meg mit csodalkozunk?
Mint azt fentebb írták, a tüdőrák áttét volt, nem onnan indult. Tökéletesen mindegy mennyi dobozzal szívott el. Nyilván nem segített, de én is 10 évig cigiztem (napi 1,5 doboz barna tigris) és semmi baja a tüdőmnek. Apám alapból 30 éve dohányzik és egészséges. Ennek tükrében van min csodálkozni. Nem a cigi a hibás, hanem az egészségügy.
Valószínűnek tartom én is a metastasist. Hererák, vesecc, vagy akár melanoma is lehetett, ezek közül mindegyik szívesen metastatizál a tüdőbe…
Primer tüdőcarcinoma ritka ebben a korban, a sarcoma (pld. Ewing-sarcoma) gyakoribb. Viszont általában igaz, hogy minél fiatalabb korban jelentkezik a tumor, annál malinusabb, agresszívabb a viselkedése (áttétképződés, invazitás, kiújulás stb.).
Nyugodjék békében!
Stageline nehogy azt hidd hogy te olyan marha egészséges vagy a sok dohányzástól, tipikus dohányos hozzáállás a tiéd.
Szerintem nem azon kéne veszekedni hogy dohányzott-e, ettől senkinek nem lesz jobb sőt….
R.I.P
Az, hogy dohanyzott vagy nem dohanyzott reszlet kerdes.
23 evesen meghalni rakban nem az a megszokott dolog.
Tök mindegy hogy dohányzott-e!!!
Volt egy “programozó” (inkább hacker és gépfüggő, napi 24ből 25 órát ült a gép előtt…) ismerősöm, 17 volt mikor (7 éve) meghalt tüdőrákban! SOHA SEM DOHÁNYZOTT!
Nyugodj békében Drake!
Ugyan már, csak a cigarettától lehet tüdőrákot kapni? A “tipikus dohányos hozzáállásra” meg csak annyit mondanék, hogy a tipikus nemdohányos hozzáállás meg az, hogy tuti 4 doboz cigi naponta. Aki nem ismerte, minek irkál/feltételez már valótlan dolgokat? Aki meg ismerte, tudná, hogy ez nem igaz.
Hű, hát akkor leplezzük le a rejtélyt: igen, dohányzott (de szerintem ezt írták már fentebb). És? Ez megváltoztat valamit? Ha nem dohányzik, akkor nincs áttét a tüdőre? Vagy így kevésbé fáj a hozzátartozóknak? Megváltoztatja azt, hogy egy orvos nem ismeri fel, hogy a szervezetben egy áttétes rák alakult ki, és mire kiderül, annyira legyengül a szervezet, hogy már nem lehet segíteni? Persze, mert aki dohányzik, annál miért is csodálkozunk a tüdőrákon (habár azt is írtam, hogy az már csak áttét volt, de úgy látszik láthatatlan, amit írtam)? És aki életében nem dohányzott annak mitől lesz tüdőrákja?
De nem hiszem, hogy a dohányos vs. nemdohányos vitának egy halálhírnél van a helye.
Tigrisnek van igaza, egyébként ha tudnátok, hogy mi van a levegőben, főleg a nagyvárosokban és tudnátok pl a klórnak meg néhány e-nek a szervezetre gyakorolt hatásairól…
Nyugodj békében Drake
RIP
Az e-től senki se lesz tüdőrákos.
Én sajnos csak netről (ismertem féligmeddig)de nagyon egy rendes srác volt
és ha már a cigizésről ment a vita
Nem mindegy egyes embereknek hogy mennyit cigizett egy nap?
örüljetek magatoknak hogy nem dohányoztok,és NEMBIZTOS hogy tüdőrákban fogtok ti is elhunyi
R:I:P DRAKE
Ez tényleg nagy szívás
RIP
Sponsor
a jó édes anyádat
még itt is csak reklámozni tudsz?
majd ha te megdöglesz én is kiteszem a weboldalam linkjét a híredhez,bár neked még az se lessz
Epic fail, barátocskám.
Mekkora barom
Mindig kivancsi vagyok egy ilyen KTibi hogy nez ki eloben.
skacok Ktibi nem tudhatta hogy alapbol van itt ez a hülyeség
Tibi te meg máskor nézzél mileött irsz:)
Dominoklub én meg téged néznélek meg élőben milyen egy balfék gyökér vagy:D
na csááó
R.I.P Drake
Véletlenül akadtam a hírre… Nagyon sajnálom, nyugodjon békében. Emlékezzetek rá jószívvel, megérdemli – okos és jó ember volt.
Ktibi noob
Mekkora barom
Mindig kivancsi vagyok egy ilyen dominoklubbocska balfék senkiházi köcsög hogy nez ki eloben.
Én egy másik hubon voltam inkább jelen és nem csípte Drake a haveromat. És egyszer “leültünk” beszélgetni a hubon privátban.
Jó fej srácnak ismertem meg. nyugodj békében pajti