Megjelenés előtt tölthető Heaven Street Seven új albuma
2008 november 10. 16:04 | Szerző: sct | Kategória: Média | 8 hozzászólásHeaven Street Seven is azon kevés magyar zenekarokhoz tartozik, akik szakítottak a hagyománnyal, és nem üldözik a dalaikat letöltő fiatalokat. Helyette saját maguk letölthetővé tették legújabb albumukat az interneten, mp3 formátumban - természetesen másolásvédelem nélkül.

Az album számait még a rendes bolti megjelenés előtt bárki letöltheti a zenekar (blog)oldaláról, és ebben ők az elsők Magyarországon - fixme.
Októberben írtunk arról, hogy a Kaukázus nevű zenekar az eddig megjelent albumait tette letölthetővé, egy hónappal előtte pedig ugyanezt tette az Aljas Kúszóbab.
(thx cworm)
Kiábrándítóan gyenge lett ez az új HS7 album… Az előző négy magyar nyelvű albumukkal ellentétben, mert azok kiválóak, főleg a Szállj ki és gyalogolj meg a Tudom, hogy szeretsz titokban.
mitvársz ez ingyenes
Letoltottem, es meghallgatom majd holnaputan a koncertjukon - meg utana is.
NA ez az igazi support, tessek koncertre menni, ha tetszik.
Ezek szerint a boltba x forintért meg is vásárolható?
Kaukázussal , Aljassal egyet értek mert ha nincs új album nagyszerű reklám, de ez a HS7 kiemelkedő
Én ott leszek holnap a koncerten, meg az összes többin is.:) Szerintem jó az új album, sok jó szám van rajt’.
szerintem is teljesen korrekt kis album, bár nincsenek rajta akkora kiugróan eltalált számok, mint pl. a Szállj ki és gyalogolj!-on. Amúgy én is azt tartom a support legjobb formájának, ha elmegyek a koncertjeikre, mert annak jóval nagyobb részét kapják meg, mint a kiadott lemezekből befolyt pénzből, ráadásul nekem is jó
jó az új album, nagyon is, csak más mint az eddigiek, de ez pozitivum, kell változni és én nagyon szeretem őket:) és szerintetek ők ki adnának olyat ami nem jó?
[...] előtt is elérhetőek voltak elektronikusan a számok. Így tett nem is olyan régen pl. a Heaven Street Seven. A Kaukázus és az Aljas Kúszóbab pedig az összes korábbi lemezüket tette ingyenessé és [...]